Kariéra

Náš dosavadní úspěch a hlavně celá jedna generace spokojených zákazníků - to všechno stojí na tvrdé a trpělivé práci. Provedení našich zakázek běží od první do poslední sekundy bez zbytečných prostojů a každý pracuje jako ozubené kolečko v dokonalém stroji. Práce pro nás není pro každého, ale jen pro ty nejlepší.

Vidíš se jako člen orchestru, který hraje mistrovská díla za potlesku publika? Potom nabízíme

  • Výhodu práce ve stabilní a prosperující firmě
  • Kvalitní zaškolení a pravidelné vzdělávání
  • Obchodní, výrobní, technické i manažerské pozice
  • 1. Obchodní referentka

    Pozice:

    Hledáme novou kolegyni na pozici obchodní referentka

    Lokalita:

    Praha 4

    Na této pracovní pozici bude Vaším úkolem:

    • péče o nové klienty
    • péče o stávající klienty a prohlubování spolupráce s nimi
    • vytváření cenových nabídek
    • prezentace výrobků firmy
    • poskytování odborného poradenství v oblasti stavebních výplní klientům
    • zajišťování hladkého průběhu nasmlouvaných zakázek
    • komunikace s výrobní centrálou Zbuzany ohledně realizací montáží jednotlivých zakázek
    • zajišťovat plynulý chod obchodní kanceláře a reportovat výsledky vedení společnosti
    • spolupráce na plnění prodejního plánu obchodní kanceláře

    Hodnocení budete:

    • fixní složkou mzdy
    • osobním ohodnocením
    • prémiemi na základě objemu sjednaných zakázek
    • stravenky
    • 5.týdnů dovolené

    Požadujeme:

    • SŠ vzdělání
    • praxi v obchodní činnosti
    • výborné komunikační schopnosti a vystupování
    • proaktivní přístup s orientací na klienta
    • velmi dobrou znalost práce na PC
    • samostatnost, zodpovědnost

    Odpovědí na tento inzerát, či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů, dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí do jeho odvolání.

    Zuzana Faitová
    HR oddělení
    zuzana.faitova@jis.cz
    JIS, spol. s r. o.

  • 2. Montážní čety

    V současné době hledáme montážní čety s praxí v montáži plastových, dřevěných a hliníkových oken pro Prahu a střední Čechy.

    V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

    Bližší informace:

     František Cinger
    +420 257 961 150
     vyroba@jis.cz

  • 3. Pracovník do výroby oken a dveří

    Pracovní pozice:

    Hledáme nové kolegy/ně do výroby a kompletace plastových a hliníkových oken a dveří

    Lokalita:

    Střední Čechy - Zbuzany

    Na této pracovní pozici požadujeme:

     manuální zručnost

     základní technické dovednosti

     zodpovědnost

     praxe ve výrobní činnosti vítána

     Hodnocení:

    nástupní hodinová mzda 135,- Kč

    po zapracování hodinová mzda od 145,- Kč výše dle zařazení

    plus výkonnostní bonus až 15%

    Nabízíme:

    zázemí dlouhodobě stabilní firmy

    příjemné pracovní prostředí

    ubytování

     zaškolení

     vhodné i pro absolventy

     hlavní pracovní poměr

     jednosměnný provoz

     stravenky

     5 týdenní dovolená

     Pokud Vás inzerát zaujal, neváhejte nás kontaktovat :

     vedoucí výrobního oddělení

     725 860 019

     257 961 150

    Odpovědí na tento inzerát, či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů, dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí do jeho odvolání.